EMKO Sanayi Sitesi / Eskişehir

Eskişehir Halı Yıkama

Eskişehir halı yıkama fabrikası olan Nostalji Halı Yıkama, geniş alana sahip tesislerinde endüstriyel makinelerle halı, koltuk, stor, yorgan, battaniye yıkama, overlok hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Tecrübeli ekibimizle Eskişehir ve ilçelerinde hizmete başladığımız günden beri kalitemiz ve tecrübemiz ile her zaman en iyiler arasına girmeyi hedeflemekteyiz.

 

Eskişehir halı yıkamacılar arasında her halıya ayrı ayrı özel işlemler uygulayan ekibimiz, hassas işlem gerektiren halıları hiçbir yıpranmaya maruz kalmadan temizler. Nostalji Halı Yıkama, kullandığı ERA111 halı şampuanı ile halılarınıza parlaklık ve yumuşaklık verir. Özel deterjanlarla kirleri diplerden dışarı çıkaran şampuanlar ile otomatik makineler kullanan ekibimiz, makine halısından el dokuma halıya kadar her birinde başarıyla uygulama yapabilmektedir.

 

Tam otomatik halı yıkama makineleri kullanan ekibimiz, özel kurutma alanlarında halıları kurutur. Halı yıkamanın yanında verdiğimiz hizmetler arasında yer alan koltuk yıkamada tamamen profesyonel koltuk yıkama makinesi kullanarak ev tipi makinelerin alamayacağı tozlara ulaşır, çıkaramadığınız lekeleri çıkarıp tertemiz bir hale getiririz. Eskişehir koltuk yıkama firması olarak belirlediğimiz saatte adresinize gelerek uygun fiyatlarla koltuklardan tüm kirlerin arındırılmasını sağlıyoruz.

 

Nostalji Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Adres: Emko Sanayi Sitesi / ESKİŞEHİR 

Tel: 0222 227 26 66

Gsm: 0552 535 26 66

Görseller